NVN Estetik Nevin Güzellik olarak profesyonel cilt bakımında sizler için  Dr.Spilleri tercih ettik.

Dr. Spiller olarak Saf Cilt Bakımı Çözümleriyle cilt bakım biliminde yeni bir çığır açıyoruz. Cildi çatlatmaya değil ona yardım etmeye ve gereksinim duyduğu elementleri ona vermeye odaklanıyoruz. Dr. Spiller’inHY-TEC™ Emülasyon Sistemi, sağlıklı ciltlerde bulunan koşulları destekleyerek prematüre yaşlanmaya ve diğer cilt bozukluklarına karşı güçlü ve dayanıklı olmalarını sağlamaktadır.

HY-TEC™ Emülasyon Sistemi, cildin doğal koruyucusu olan lipit bariyerini onararak etki göstermektedir. Lipit bariyeri, cildin nem kaybını düzenler, bakterilere ve iltihaba karşı korur. Fakat günümüzün sert ve yapay çevre ortamında bu doğal koruma aksamaktadır. Kremlerimiz in ana maddesi olarak kullandığımız cilt dostu yağlar, cildin yaşlanmasına yol açan başlıca faktörlerden biri olan nem kaybını önlemektedir, yanı sıra etkili etken maddelerin maksimum nüfuz etmesini sağlamaktadır.

Geleneksel su bazlı cilt bakım ürünleri genelde anında nemlendirme duygusu vermektedir, fakat bu etki kısa bir süre sonra sona ermekte, cildin nemini almakta ve diğer cilt sorunlarına yol açmaktadır.

Dr. Spiller’in HY-TEC™ Emülasyon Sistemi bir adım daha ileri giderek yağ bazlı kremlerin başlıca dezavantajı olan koyu kıvamı ortadan kaldırmaktadır. Benzersiz teknolojimiz sayesinde cilde derhal nüfuz eden, kalıcı nemlendirme, koruma ve yaşlanma yönetimi yapan ipek gibi yumuşak kremler üretiyoruz.

Bunlar muğlak ifadeler değildir, en son bilimsel veriler ve beyanlarla desteklenmektedir. Dr. Spiller’inHY-TEC™ Emülasyon Sistemi içeren Saf Cilt Bakımı Çözümleri, cildinizin doğal dengesine geri dönmesine ve sağlıklı, düzgün ve ışıltılı olmasına yardım eder.

Farkı yaşayın…

Leave a Comment