Önemli Duyuru…

İçişleri Bakanlığının korona virüsü tedbirleri kapsamında yayımlamış olduğu genelge uyarınca iş yerimiz geçici olarak faaliyetlerini durdurmuştur.

sağlığınız için lütfen evde kalın.

 

 İKİNCİ GİRİŞ KAPISI

Merkezimize ulaşımda sıkıntı yaşayan ve merkezimizden ücretsiz olarak hizmet alan engelli kardeşlerimizin  bizlere daha kolay ulaşım sağlamaları için istasyon caddesinden merkezimize kadar merdiven yaptık. Artık istasyon caddesinden de direk olarak merkezimize merdivenler vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Her şey sizin koşulsuz memnuniyetiniz için…

GAZETE GEBZE DEYİZ.

https://www.gazetegebze.com.tr/yasam/bu-hizmetin-degeri-parayla-olculmez-h24042.html

 

————————————————————————————————————————-

 

SOLARYUM ÜNİTEMİZ HİZMETE GİRMİŞTİR..!

Müşterilerimizden ve dostlarımızdan gelen yoğun talep üzerine 10.05.2018 tarihi itibari ile solaryum ünitemizi hizmete sokmuş bulunmaktayız. sizlerde çok uygun paket ve seans fiyatlarıyla solaryum ünitemizden faydalanabilir, yaza bronz bir tenle girebilirsiniz.


  • 6 Temmuz da start verdiğimiz çalışmalarımızı bir ay gibi kısa bir sürede tamamlamanın gururu içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimiz için nezih, ferah ve kullanışlı bir salon yapmak için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadık. Salonumuz 14 ağustos 2017 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Siz değerli müşterilerimize önemle duyurulur. Resmi açılışımız daha sonra belirlenecek bir tarihte yapılacaktır.

———————————————————————————————-

 

 

Merkezimizde görevlendirilmek üzere uzman Estetisyenler alınacaktır. Başvuru için iletişim sayfasındaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.