Nevin Toğru Estetik ve Güzellik

Gebze'deki güzellik merkezi konseptini kökten değiştiriyoruz. Daracık, havasız uygulama odaları yerine 400 m2 alan üzerine kurulmuş ferah ve hijyenik odalarda son sistem Amerikan ve Avrupa menşeli FDA onaylı cihazlarımızla, konusunda uzman doktor ve hemşirelerimiz, 16 yıllık deneyimimiz ve birikimimizle problemlerinize bireysel yaklaşıyor ve kişiye özgü çözümler üretiyoruz. NVN Estetik ve Güzellik Merkezi bizim ustalık eserimiz olmakla birlikte bütün bilgi ve becerilerimizin sanata dönüştüğü nadide bir merkezdir. Merkezimizi siz değerli dostlarımızın hizmetine sunarken hiçbir şeyi tesadüflere bırakmadık. Her bir ayrıntıyı iyice hesaplayıp bütün planlarımızı müşteri memnuniyeti üzerine kurduk.

Bizi tercih ettiğinizde kaliteye uygun fiyata ulaşacak ve sağlıklı bir şekilde güzelleşeceksiniz. Amacımız sadece güzelliğinize katkıda bulunmak değil aynı zamanda sizlere danışmanlık hizmeti vererek bilinçli bir tüketici olmanız için de katkı sağlamaktır. Merkezimizde bütün epilasyon cihazlarını bulundurarak cilt tipinize ve kıl yapınıza en uygun olan cihazı kullanma konforuna sahip olmak bizleri bir adım daha ön plana çıkarmıştır. Uzmanlarımız sürekli üretici firmalarla görüşerek son teknolojileri yakından takip etmekte ve uygun olan teknolojileri sizlerin hizmetine sunmaktadırlar.

Gebze’nin siz değerli sakinlerine böyle nadide bir merkezi kazandırdığımız için mutlu ve kıvançlıyız. Bu güzel merkezin kuruluşunda emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyor ve şimdi yeni baştan diyoruz…

TOP
Whatsapp İletişim Hattı